logo9Ulusal ve uluslar arası inşaat-taahhüt sektöründe her zaman üst sıralarda yer alarak, başarılarının ve saygınlığının sürekliliğini sağlamaktır.

İnşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Turret İnşaat 22.02.2009 yılında kurulmuştur.Projelendirme ve taahhüt işleri ile ilgili inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır.

Elde ettiği tüm birikimleri bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman ekip ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletmiş, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı inşaat-taahhüt hizmetlerini her dönem bir üst aşamaya taşıyarak geliştirmeyi hedefleyen Turret İnşaat yüksek finans gücü ve saygın işlere atmış olduğu imza ile uluslararası inşaat-taahhüt sektöründe en üst sıralarda yer alarak, daha büyük hedeflere ulaşmayı planlamaktadır. Bu kapsamda yurtdışında faaliyette bulunan ve dünyada saygınlığı kabul görmüş önemli inşaat-taahhüt firmaları ile işbirliğini geliştirerek sürdürmektedir. Turret İnşaat gücünü; üstlenmiş olduğu işleri zamanında ve üstün kaliteyle tamamlama prensibinden almaktadır. Bundan sonraki hedeflerini de aynı prensiple gerçekleştirmeye devam edecektir.

Saygın ve büyük hacimli altyapı ve üstyapı inşaat işleri; insana ve çevreye saygı ilkesi ile dünya ölçeğinde sürekli gelişen teknolojilerin takibi, yeni tekniklerin geliştirilmesi ve uygulanması yaklaşımıyla sürdürülmektedir.

Başlıca işlerimiz: Azerbaycan, İstanbul,Ordu,Antalya,İzmir şehirlerinde metro,köprü,arıtma tesisleri,konutlar, villalar,trafo ve fitness binaları, özel ev işleridir.